Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wałbrzych

Nowe zadania czekają przed asp. szt. Moniką Rzehulką-Rzepą. Od wczoraj funkcjonariuszka wałbrzyskiej komendy pełni obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Głuszycy.

W środę Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu nadkom. Rafał Siczek podczas odprawy służbowej powierzył obowiązki Zastępcy Komendanta Komisariatu Policji w Głuszycy  asp. szt. Monice Rzehulce-Rzepie.


Wałbrzyska policjantka służbę w Policji rozpoczęła w 2004 roku. Do końca 2012 roku pracowała w nieistniejącym już Komisariacie Policji IV w Wałbrzychu m.in. jako detektyw. Następnie przeniosła się do Wydziału Do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzych, gdzie od 2017 roku jest specjalistą.


 

Asp. Szt. Monika Rzehulka-Rzepa w czasie wolnym od służby dba także o własne zdrowie. Jest wielbicielka fitnessu, a także kilka razy w tygodniu odwiedza pływalnię.


 

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
sierż. szt. Marcin Świeży
tel. (74) 842-04-85
 

Powiązane wiadomości


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.