Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wałbrzych

Jeśli chcesz w życiu pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny. Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę, chcesz pomagać innym, to służba w Policji jest właśnie dla Ciebie. Po ukończeniu szkolenia podstawowego będziesz zarabiać 3880 zł netto, a jeśli nie masz ukończonych 26 lat na rękę otrzymasz 4220 zł.

Policjant, to zawód dla ludzi z pasją. Wymagający, ale i dający wiele satysfakcji, bo szacunek osób, którym niesiemy pomoc, bywa bezcenny. Adrenalina jaka towarzyszy tej pracy, wysokie obroty, na których się pracuje, sprawiają, że nie ma czasu na nudę. Zostając policjantem masz szansę na rozwój zarówno osobisty jak i zawodowy. Duży wachlarz specjalistycznych szkoleń, służy pogłębianiu wiedzy, a także daje możliwość zdobycia nowych umiejętności i doświadczeń. Po ukończeniu szkolenia podstawowego będziesz zarabiać 3880 zł netto, a jeśli nie masz ukończonych 26 lat na rękę otrzymasz 4220 zł. 

Dzięki służbie w Policji możesz realnie i osobiście wpłynąć, na to by życie było bezpieczniejsze dla nas, naszych najbliższych i społeczeństwa. W tej służbie są emocje i sytuacje, których nie spotkasz nigdzie indziej. Nic nie zastąpi uśmiechu człowieka, na widok odzyskanych rzeczy, które wcześniej padły łupem przestępcy. Nic nie da takiego poczucia spełnienia jak łzy szczęścia rodziców, którym zagubiło się dziecko, a dzięki policjantom wróciło w ich ramiona, czy też satysfakcji z wyeliminowania pijanego kierowcy, który dzięki zatrzymaniu przez policjantów nie spowoduje wypadku. Przykłady takie można mnożyć.


Na zdjęciu policjanci ruchu drogowego.
 

Zatem wszystkich, którzy chcą się sprawdzić i czują, że Policja to jest właściwe dla nich miejsce, zapraszamy. Nie czekaj, zmień swoje życie na lepsze – zostań policjantem. Na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu uzyskasz szczegółowe informacje oraz pobierzesz odpowiednie dokumenty. Możesz również skontaktować  się z nami telefonicznie pod numerem telefonu 47 87-51-701. Spróbuj, bo naprawdę warto!
 

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu
p.o. asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek
tel. (74) 842-04-85

 

Galeria

Powiązane wiadomości