Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wałbrzych

Wałbrzyscy policjanci skutecznie walczą z przestępczością narkotykową. W ręce wałbrzyskich kryminalnych trafił 26-latek podejrzany o posiadanie znacznej ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli 200 porcji handlowych amfetaminy. Za to przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat więzienia. Nie było to jedyne zatrzymanie wałbrzyskich policjantów uderzone w przestępczość narkotykową.

Do realizacji prowadzonej przez wałbrzyskich kryminalnych sprawy doszło w miniony piątek  po południu na terenie  Wałbrzycha. Stróże prawa na podstawie pracy operacyjnej zatrzymali w mieszkaniu mężczyznę, który posiadał przy sobie 200 działek dilerskich amfetaminy. Śledczy zabezpieczyli narkotyki i zatrzymali 26-letniego wałbrzyszanina. Jego sprawa znajdzie swój finał w sądzie. Mężczyźnie za posiadanie zabronionych substancji grozi nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Wałbrzyscy policjanci nieustannie prowadzą działania ukierunkowane na zwalczanie przestępczości narkotykowej i w minimy weekend zatrzymali kolejne trzy osoby, które posiadły przy sobie niedozwolone substancje.

Do pierwszego zatrzymania doszło w miniony piątek w dzielnicy Podgórze. Funkcjonariusze z „dwójki” przy ul. Niepodległości zatrzymali 21-letniego wałbrzyszanina, który posiadał przy sobie narkotyki w postaci amfetaminy. Kolejne dwa zatrzymania miały miejsce w niedziele. Policjanci z „jedynki” przy ul. Gajcego zatrzymali 29-latka, a kilka godzin później przy ul 1 Maja, w ręce policjantów z wałbrzyskiej prewencji wpadł 32-latek. Obydwaj zatrzymani to mieszkańcy Wałbrzycha. Wszyscy trzej mężczyźni posiadali przy sobie  substancje niedozwolone w postaci amfetaminy. Grozi im  do 5 lat pozbawiania wolności.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu
p.o. asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek
tel. (47) 87 51-486

 

Powiązane wiadomości