Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wałbrzych

Z głębokim żalem i smutkiem zawiadamiamy, że w dniu 18 czerwca 2021 roku po ciężkiej chorobie zmarł nasz Kolega, sierżant sztabowy Adam Markowski. Miał 40 lat. Osierocił córkę i pozostawił pogrążoną w smutku rodzinę i bliskich. W imieniu kierownictwa, policjantów i pracowników Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu, jego rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

W dniu 18 czerwca 2021 roku zmarł nasz Kolega, Przyjaciel, Policjant Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu sierżant sztabowy Adam Markowski . Miał 40 lat. Adam został przyjęty do służby w styczniu 2008 roku. Na początku związany był z Wydziałem Prewencji wałbrzyskiej komendy. Od lutego 2017 roku rozpoczął służbę w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu.

Adam na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ciepły, uśmiechnięty, z dużym poczuciem humoru i życzliwy kolega. Był znakomitym i pewnym towarzyszem na służbie. Zawsze odpowiadający na prośby o pomoc i wsparcie.

Nawet z chorobą, która spadła na niego nagle i niespodziewanie, walczył do ostatniego tchu, dając nam wszystkim nadzieję na szczęśliwe zakończenie. Niestety, przegrał walkę, którą toczył. Osierocił ośmioletnią córeczkę. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a pracujących z nim kolegów i koleżanki w głębokim żalu. W naszych sercach i pamięci będzie trwał na zawsze.

Kierownictwo, policjanci i pracownicy Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu łączą się w bólu z pogrążoną w żałobie rodziną, składając najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia.

Nabożeństwo żałobne odbędą się w dniu 25 czerwca 2021 roku o godzinie 13.00 w Kościele PW Świętego Jerzego i Matki Bożej Różańcowej przy ulicy Świętego Jerzego 4 w Wałbrzychu. Ceremonia Pogrzebowa odbędzie się o godzinie 14:00 na cmentarzu parafialnym przy ul. Piaskowej w Wałbrzychu.

Cześć Jego pamięci!

Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu
asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek