Policja Wałbrzych: Poszukiwany do odbycia kary więzienia za włamania wpadł w ręce policjantów kryminalnych. 38-latek miał przy sobie narkotyki
Funkcjonariusze kryminalni Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu realizując informacje własne zatrzymali w piątkowy poranek poszukiwanego przez sąd do odbycia kary dwóch lat pozbawienia wolności 38-letniego mieszkańca naszego miasta. W trakcie wykonywania czynności mundurowi znaleźli przy nim również narkotyki w postaci amfetaminy.
Poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu 38-latek wpadł w ręce funkcjonariuszy przy ul. Armii Krajowej. Mundurowi z wydziału kryminalnego dodatkowo ujawnili przy podejrzanym niewielkie ilości środków psychotropowych w postaci amfetaminy.
Przestępca trafił już za kraty Aresztu Śledczego w Świdnicy, skąd zostanie przewieziony do jednego z zakładów karnych. Do odsiadki ma dwa lata za różnego rodzaju kradzieże z włamaniami w recydywie. Wg Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii mężczyźnie grozi teraz dodatkowa kara pozbawienia wolności do lat trzech.
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
podkom. Marcin Świeży
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu,
walbrzych.policja.gov.pl/dba/aktualnosci/bieza/54680,Poszukiwany-do-odbycia-kary-wiezienia-za-wlamania-wpadl-w-rece-policjantow-krymi.html
Autor: krystian