Jeśli chcesz w życiu pomagać innym ludziom, dbając o ich bezpieczeństwo i porządek publiczny. Jeśli chcesz wykonywać ciekawy, wyjątkowy zawód, mieć stabilną i dającą satysfakcję pracę - to zawód policjanta jest właśnie dla ciebie. Po ukończeniu szkolenia podstawowego będziesz zarabiać 4228,52 zł netto, a jeśli nie masz ukończonych 26 lat na rękę otrzymasz 4611,52 zł. Najbliższy nabór już 2 sierpnia. Nie czekaj i zmień swoje życie na lepsze – zostań policjantem.

Jeśli chcesz mieć stabilne warunki pracy, czujesz, że ten zawód jest dla Ciebie – spiesz się, zrób kolejny krok i złóż podanie już teraz. Najbliższy, dodatkowy termin przyjęć do służby już 2 sierpnia. Spróbuj, bo naprawdę warto. Być może w ten sposób spełnisz również swoje ukryte marzenia. Policjant to zawód dający wiele satysfakcji, a wdzięczność osób, którym udzieliłeś pomocy, bywa bezcenna.

Zostając policjantem, tworzysz ponad 100-tysięczną formację, pomagającą obywatelom i dbającą o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją. Dużo wymagający i dużo dający w zamian.

Służba w Policji daje niepowtarzalną szansę zawodowego rozwoju. Liczna oferta szkoleń resortowych stwarza możliwość poszerzania horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zapraszamy wszystkich chętnych do składania dokumentów. Po ukończeniu kursu podstawowego otrzymasz uposażenie w kwocie 4228,52 zł netto + dodatek za wysługę lat, natomiast jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia otrzymasz uposażenie na poziomie 4611,52 zł netto + dodatek za wysługę lat.

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu 47 87 517 01 lub 47 87 514 86.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, wejdź na główną stronę  Komendy Miejskiej Polcji w Wałbrzychu , kliknij w baner "POLICJANT" umiejscowiony w prawej częsci ekranu i zostań jednym z nas!!!

Przypominamy, że policjantem może zostać:

  •     obywatel polski o nieposzlakowanej opinii;
  •     posiadający co najmniej średnie wykształcenie;
  •     nie skazany prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo lub przestępstwo skarbowe;
  •     korzystający z pełni praw publicznych;
  •     posiadający zdolność fizyczną i psychiczną do służby w formacjach uzbrojonych, podległych szczególnej dyscyplinie służbowej, której gotów jest się podporządkować;
  •     dający rękojmię zachowania tajemnicy stosownie do wymogów określonych w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

Najbliższe terminy przyjęć do Policji:

  • 2 sierpnia 2022 r.
  • 19 września 2022 r.
  • 29 grudnia 2022 r.

Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu
asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek