A gdyby tak mieć możliwość zwiedzić muzeum za pół ceny? Marzenie staje się rzeczywistością dzięki Ministerstwu Sportu i Turystyki oraz Polskiej Organizacji Turystycznej. Kampania ta jest organizowana dwa razy w roku, by branża turystyczna mogła się zareklamować a turyści mieli możliwość odwiedzenia ciekawych miejsc za niewielką cenę.

My uwielbiamy, gdy są Państwo z nami, dlatego przyłączamy się do tego projektu. Mamy nadzieję, że dzięki temu jak najwięcej osób będzie mogło zobaczyć kolorowy i zaskakujący świat porcelany.

Na wiosenną edycję "weekendu za pół ceny" zapraszamy od 15 do 17 marca. W podanym terminie ceny biletów wstępu będą niższe o połowę. Mamy nadzieję, że zachęci to Państwa do zaplanowania weekendu w naszym towarzystwie. Nasz obiekt będzie czynny od 10:00 do 16:00.

Zapraszamy do pałacu Albertich!


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.