Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wałbrzych

Urząd Miasta Wałbrzycha oraz Zamek Książ zapraszają na jedyną taką noc w ciągu roku, przepełnioną magią natury Noc Świętojańską. Spędźcie ją wraz z nami w zielonej palmiarni i dajcie się porwać energii letniego przesilenia! Drużynowo weźcie udział w grze terenowej w poszukiwaniu mistycznego kwiatu paproci ukrytego w ogrodach palmiarni, stwórzcie własne wianki, które puszczone na wodzie zapewnią Wam miłość, pieniądze i szczęście. Na koniec przygotujcie się na emocjonujący pokaz ognia - wszystko to przy muzyce na żywo. Tak mistycznej nocy w tak wyjątkowym miejscu nie było tu nigdy! WSTĘP WOLNY

godz.19:00 – start wydarzenia, muzyka na żywo do godz. 22:00
godz.19:00 – 19:30 –W poszukiwaniu kwiatu paproci gra terenowa – pierwsza tura
godz.19:30 - 20:00 - W poszukiwaniu kwiatu paproci gra terenowa – druga tura
Przygotujcie się na mistyczną rywalizację! Niech Wasza drużyna będzie najlepsza: wspólnie rozwiążcie łamigłówki, rozpoznajcie teren palmiarni i znajdźcie upragniony kwiat paproci! Dla zwycięskiej drużyny przewidzieliśmy nagrody - zaproszenia na straszne Nocne zwiedzanie w zamku oraz paczki upominkowe.
Drużyny mogą liczyć od 2 do 6 osób, zapisy są na dwie tury. Obowiązują zapisy na pierwszą lub drugą turę.

godz. 20:00 - 21:00 – warsztaty plecenia wianków
Zaprojektujcie własny wianek, który przyciągnie do Was szczęście. Zróbcie w nich sobie niezapomniane zdjęcia i puśćcie go na wodach Pełcznicy.
godz. 21:00 - 21:15 - pokaz ognia Grupy Impuls.
godz. 21:15 – spacer nad Pełcznicę z przewodnikiem z Zamku Książ z wiankami
godz. 22:00 – zakończenie wydarzenia

ZAPISY:
Prosimy o zapisy w Punkcie Obsługi Klienta:
tel. 74 66 43 834 / 872
e mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.