Wakacje w Starej Kopalni

W okresie wakacyjnym zapraszamy serdecznie do Starej Kopalni! Przygotowaliśmy specjalną ofertę różnorodnych zajęć przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. Oferta skierowana jest zarówno dla grup zorganizowanych, jak i uczestników indywidualnych. Do wyboru będą zajęcia edukacyjne i ceramiczne m.in. Szychta Fuksów, gra terenowa Węgielki, Krajobraz (post) industrialny oraz warsztaty w Centrum Ceramiki Unikatowej – Kalkomania, Górnik w składzie ceramiki czy Malowanie na szkle. Dostępna jest także opcja zwiedzania Starej Kopalni wraz z rodzinnymi warsztatami w Centrum Ceramiki Unikatowej w każdy wtorek i czwartek.

W ofercie wakacyjnej Starej Kopalni znalazły się również Artystyczne Piątki. Podczas wakacji w Centrum Ceramiki Unikatowej, w każdy piątek o godzinie 16:00 będą przeprowadzane warsztaty pogłębiające technologie tworzenia ceramiki, szkła i grafiki, między innymi odbędą się następujące warsztaty: Kalkomania, Malowanie na szkle, Linoryt i Kopalniany pejzaż industrialny.

Wszystkie szczegóły dotyczące zajęć dostępne są na www.starakopalnia.pl.

W trakcie wakacji odbywają się również półkolonie z KidsTech i Starą Kopalnią. Dostępne są cztery terminy: 08.07-12.07, 29.07-02.08, 05.08-09.08,19.08-23.08. Szczegółowy program znajduje się na stronie: https://wakacje.walbrzych.pl/