Auta na abonament to ciekawa opcja wypożyczalni samochodów, skierowana do klientów, którzy chcą jeździć nowym modelem, nie ponosząc przy tym wysokich kosztów. Sprawdź, czy oferta spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Abonament na samochód – na czym polega?

Auta na abonament to specjalna usługa, w ramach której można wypożyczyć na rok nowy model samochodu, pochodzący prosto z salonu. Jest to odpowiedź na oczekiwania klientów, którzy chcą na co dzień korzystać z samochodu, bez konieczności jego zakupu. Dużą zaletą tej opcji są bardzo proste zasady, które sprawiają, że jest ona dostępna niemal dla każdego.

Klient może wybrać auto na abonament spośród wielu dostępnych modeli, pochodzących od najbardziej cenionych marek na całym świecie, takich jak Mercedes, Audi, Lexus czy Volvo. Znajdujące się w ofercie samochody są w stanie fabrycznym i posiadają gwarancję producenta, co będzie miało znaczenie dla każdego użytkownika.

Po wybraniu auta, należy wybrać także odpowiedni dla siebie pakiet abonamentowy – można zdecydować się na opcję standardową, obejmującą wynajem samochodu, jak i rozszerzoną, w której dostępne są dodatkowe usługi, związane z codziennym użytkowaniem pojazdu. Następnie można podpisać umowę i odebrać auto z ustalonego miejsca.

Auta na abonament – sprawdź, czy warto

Samochód na abonament oznacza, że klient płaci jedynie comiesięczny abonament, tak jak za telewizję. Płatności są ustalane z góry, a ich wysokość zależy od wybranego modelu auta i abonamentu. Każdy może więc dobrać najbardziej korzystną dla siebie opcję, która będzie odpowiadała mu pod względem finansowym.

Samo korzystanie z auta nie ma prawie żadnych ograniczeń – narzucony jest jedynie roczny limit kilometrów, który ustala się przy podpisaniu umowy. Poza tym można jeździć samochodem po całym kraju, a także poza jego granicami (wymaga to jedynie uprzedniego zgłoszenia do wypożyczalni drogą mailową). W efekcie abonament samochodowy pozwala więc zyskać auto, z którego można korzystać niemal tak swobodnie, jak z własnego.

Co roku nowe auto? Z abonamentem na samochód to możliwe

Auta na abonament to usługa, która pozwala często wymieniać samochód – i to bez żadnych długotrwałych zobowiązań czy wysokich kosztów. Umowa trwa 12 miesięcy i po tym okresie zwraca się auto do wypożyczalni. Następnie można albo zupełnie zrezygnować z usług, albo zdecydować się na kolejną umowę i w jej ramach wybrać dla siebie kolejny nowy model auta. Dzięki temu częsta zmiana samochodu jest jak najbardziej możliwa, a przy tym nie generuje dodatkowych kosztów. Jest to ciekawa opcja nie tylko dla miłośników motoryzacji, ale także osób, które chcą jeździć niezawodnymi, wygodnymi autami w doskonałym stanie wizualnym i technicznym.

Dzięki abonamentowi samochodowemu zyskuje się atrakcyjne auto jak z wypożyczalni samochodów luksusowych, i to na bardzo atrakcyjnych finansowo warunkach – jest to więc opcja wyjątkowo opłacalna, która z pewnością spełni oczekiwania każdego klienta. Warto spróbować, szczególnie, że do wyboru jest wiele wyjątkowych, nowoczesnych modeli takich marek, jak Audi, Lexus czy Mercedes.