Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wałbrzych

Poznaj bliżej krakowski Szpital Dworska

Szpital Dworska to prywatna placówka medyczna świadcząca różnego rodzaju usługi szpitalne i rehabilitacyjne dla mieszkańców nie tylko Krakowa. Dzięki doświadczonej kadrze i dostępności zaawansowanego sprzętu możliwe jest szybkie i profesjonalne leczenie wielu dolegliwości. Zaletą placówki jest również to, że można zarejestrować wizytę przez internet na stronie https://dworska.pl/ bez wychodzenia z domu. Oczywiście istnieją również tradycyjne metody – telefoniczna i osobiście w placówce. Czym wyróżnia się Szpital Dworska na tle innych placówek medycznych?

Usługi Szpital Dworska i Nowa Ortopedia

Warto na początek zauważyć, że Szpital Dworska oraz Nowa Ortopedia to dwie placówki, które usługi są w pełni komplementarne. Po przeprowadzonym zabiegu w Szpital Dworska pacjent może natychmiastowo korzystać z usług Nowej Ortopedii w celu rehabilitacji i szybkiego powrotu do pełnej sprawności. Bogate wyposażenie sal operacyjnych i tych służących do rehabilitacji pozwala na uzyskanie szybkich rezultatów bezbolesnego i bezinwazyjnego leczenia oraz rehabilitacji dopasowanej do konkretnych potrzeb.

Każdy z pacjentów otrzymuje indywidualny plan leczenia, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie znacznie lepszych rezultatów niż w przypadku leczenia bez kompleksowej diagnostyki. Odwiedzając klinikę już w trakcie pierwszej wizyty lekarz będzie w stanie przeprowadzić właściwą diagnostykę oraz stworzyć indywidualny plan leczenia po konsultacjach z pacjentem.

Konsultacje w klinice i online

Jak łatwo zauważyć, wiele placówek medycznych wykorzystuje możliwości związane z konsultacjami online, aby szybko i sprawnie dzielić się wiedzą z pacjentami oraz uzyskać dokładne informacje o ich stanie zdrowia. W Szpital Dworska są dostępne konsultacje w placówce w wygodnych godzinach dopasowanych do potrzeb osób wyjątkowo zapracowanych. Szpital otwarty jest od poniedziałku do piątku do godziny 20:30. Jeśli jednak ktoś preferuje konsultacje lekarskie online to również może skorzystać z bogatej listy dostępnych usług.