Policjanci prewencji Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu kilka dni temu zostali wezwani na interwencję domową, gdyż 29-latek awanturował się z dziadkami. Podczas czynności funkcjonariusze wyczuli, że z jego pokoju wydobywa się zapach marihuany. Okazało się, że mieszkaniec Strugi ukrywa spore ilości narkotyków. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w miejscowości Struga w miniony piątek po godzinie 20:00. W trakcie legitymowania awanturującego się 29-latka policjanci ujawnili w szafie znajdującej się w jego pokoju spore ilości narkotyków, a także urządzenia służące do uprawiania konopi indyjskich.

 

Przeprowadzone w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu badania, potwierdziły się, że mężczyzna posiadał substancje odurzające w postaci marihuany, z których można było przygotować kilkadziesiąt porcji handlowych tego narkotyku. Mieszkaniec Strugi stanie teraz przed sądem. Za posiadanie narkotyków grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 10.
 

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
mł. asp. Marcin Świeży
tel. (74) 842-04-85

 

Powiązane wiadomości