Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wałbrzych

W dniu dzisiejszym w wałbrzyskiej komendzie odbyło się pożegnania młodszego inspektora Adama Błaszaka, w związku z jego odejściem na emeryturę po 30 latach służby. Osobiste podziękowania za wieloletnią pracę dotychczasowemu Komendantowi Komisariatu Policji I w Wałbrzychu złożyli Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu komisarz Krzysztof Lewandowski, jego I Zastępca podinspektor Rafał Siczek, Zastępca młodszy inspektor Mariusz Kucharczyk oraz kadra kierownicza.

W dniu dzisiejszym w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu odbyła się uroczysta odprawa kadry kierowniczej, w związku z odejściem na emeryturę młodszego inspektora Adama Błaszaka. Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu komisarz Krzysztof Lewandowski, jego I Zastępca podinspektor Rafał Siczek oraz Zastępca młodszy inspektor Mariusz Kucharczyk podziękowali Komendantowi Komisariatu Policji I w Wałbrzychu za wieloletnią i owocną służbę, sprawne dowodzenie komisariatem i życzyli w życiu dalszych sukcesów.
Na pożegnanie młodszy inspektor Adam Błaszak otrzymał z rąk Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu komisarza Krzysztofa Lewandowskiego pamiątkową statuetkę z dedykacją od koleżanek i kolegów w podziękowaniu za wieloletnią służbę.


Na zdjęciu Komendant Miejski Policji w <a href=Wałbrzych komisarz Krzysztof Lewandowski wręcza symboliczną statuetkę dotychczasowemu Komendantowi Komisariatu Policji I w Wałbrzychu młodszemu inspektorowi Adamowi Błaszakowi." src="/images/article/thumb/resource/269dfddb-abf1-48c2-a547-06ca471b74b2JCRw300amph200ampzc1ampq95ampfPNG" style="height: 200px; width: 300px; margin: 10px;" />
 

Przypomnijmy, że młodszy inspektor Adam Błaszak wstąpił do Policji w 1990 roku. Swoją przygodę z mundurem rozpoczynał w plutonie patrolowym wałbrzyskiej komendy. Dziewięć lat później przeniósł się do Komisariatu Policji I w Wałbrzychu, gdzie pełnił służbę do momentu odejścia na emeryturę. W 2000 roku został Naczelnikiem Wydziału Kryminalnego, a od 2006 roku do marca 2010 roku pełnił służbę na stanowisku Zastępcy Komendanta tego komisariatu. Od kwietnia 2010 roku, nieprzerwanie do czasu odejścia na emeryturę, był Komendantem tej jednostki. W 2007 roku młodszy inspektor Adam Błaszak otrzymał Brązowy „Krzyż Zasługi”, a w 2014 roku został odznaczony Srebrnym Medalem „Za długoletnią służbę”. 


Na zdjęciu podinspektor Waldemar Fechner, któremu powierzone zostaną obowiązki Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu.

Od sierpnia obowiązki Komendanta Komisariatu Policji I w Wałbrzychu przejmie dotychczasowy zastępca podinspektor Waldemar Fechner. 


Zespół Komunikacji Społecznej
Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu
asp. szt. Agnieszka Głowacka-Kijek
tel. (47) 87 514 86

Powiązane wiadomości