65-letni mieszkaniec Wałbrzycha trafił w ręce policjantów drugiego komisariatu po tym jak dokonał uszkodzenia czterech opon w zaparkowanym na podwórku przy ul. Słowackiego samochodzie osobowym. Mężczyzna odpowie teraz przed sądem. Za zniszczenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 5.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji II w Wałbrzychu blisko 2 tygodnie temu otrzymali informację o zniszczeniu mienia. Okazało się, że nieznany wtedy sprawca 28 lutego tego roku przeciął ostrym narzędziem cztery opony zaparkowanego na terenie posesji przy ul. Słowackiego w Wałbrzychu pojazdu. Tym samym spowodował straty na rzecz pokrzywdzonego w kwocie blisko 600 zł.
 

Dzięki realizacji informacji własnej policjanci zatrzymali 65-letniego mężczyznę odpowiedzialnego za zniszczenie mienia wczoraj przed południem. To lokator jednego z budynków usytuowanego w rejonie miejsca zdarzenia. W trakcie czynności podejrzany przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Mężczyzna w momencie popełniania przestępstwa był bardzo zdenerwowany, iż na terenie posesji której mieszka, parkują samochody nie należące do okolicznych mieszkańców.
 

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
sierż. szt. Marcin Świeży
tel. (74) 842-04-85


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.