Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wałbrzych

Srebrne medale wywalczyli wałbrzyscy policjanci podczas turnieju koszykówki ulicznej, który wczoraj zorganizowany został w naszym mieście. Funkcjonariusze komendy dotarli do finału, gdzie po zaciętym meczu przegrali ze zwycięzcami zawodów 5:6.

I Turniej „Invest-Park” Street Ball rozegrany został na terenie Wałbrzyskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej. Udział w nim wzięło 10 drużyn. Byli to pracownicy działających na naszym terenie zakładów pracy oraz dwie ekipy mundurowe – policjanci i strażacy. W grupowych meczach eliminacyjnych funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu wygrali trzy spotkania (kolejno 11:8, 7:2 oraz 18:6) oraz przegrali jeden mecz (6:8) i z pierwszego miejsca w grupie weszli do ćwierćfinałów.


 

Na naszych policjantów w dalszej części turnieju nie było mocnych i wygrali oni dwa kolejne mecze. Między innymi w półfinale pokonali zespół Straży Pożarnej. Spotkanie finałowe potwierdziło dobrą dyspozycję sportową mundurowych, którzy prowadzili w meczu już 4:1. Przeciwnicy na finiszu okazali się jednak lepsi i ostatecznie policjanci przegrali 5:6  - zajmując drugie miejsce w turnieju.

Na zdjęciu policjanci odbierają nagrody za drugie miejsce.
 

Skład Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu: mł. asp. Dawid Wójcik, asp. Grzegorz Majewski, asp. Paweł Hałgas oraz asp. szt. Tomasz Strzelec.
 

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
mł. asp. Marcin Świeży
tel. (74) 842-04-85

 

Galeria

Powiązane wiadomości