Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wałbrzych

Samochody marki MINI to modele doceniane od lat za swój nietuzinkowy wygląd. Część żeńska światowych kierowców marzy o cichym, pięknym autku z mocnym silnikiem i stawiają one właśnie na MINI, ale auto tej marki spodoba się nawet największym twardzielom, którzy będą zachwyceni jego funkcjonalnością i nie tylko. Zarówno nowe auta jak i używane posiadają wielką moc i klasyczny wygląd auta sprzed lat, choć od daty pierwszego wydania minęło wiele lat i nastąpiło wiele zmian. Co więc przyciąga kupujących do wybierania aut tej marki? I czy warto zdecydować się na zakup używanego MINI od dealera czy lepiej odłożyć i wybrać auto prosto z salonu?

Marka MINI - co kryje się pod maską, a co znajdziemy w wyposażeniu?

Samochody MINI produkowane są od 1959 roku i od samego powstania przyciągają uwagę każdego. MINI powstało w zakładach British Motor Corporation i w krótkim czasie stało się ‘ikoną lat sześćdziesiątych’. Anglik był niezastąpiony w trasach po miejskich uliczkach ze względu na swoje stosunkowo małe gabaryty, ale niech nas nie zmyli nienaganny wygląd. Moc jego silnika pozwoliła na udział oraz trzykrotną wygraną w rajdach w znanym wszystkim Monte Carlo. W latach dziewięćdziesiątych angielska marka została wykupiona przez zachodnich sąsiadów Polski - niemieckie zakłady BMW. Fani kultowego autka musieli czekać aż siedem lat na jego powrót, ale dzięki niemieckim unowocześnieniu nie mogli oni na nic narzekać. Do dziś auta te są szalenie pożądane, a zakłady BMW tworzą modele MINI w nieco większym wydaniu na przykład MINI PACEMAN.

MINI - używane czy z salonu?

Choć wiele z nas o nim marzy nie każdy z nas może sobie na nie pozwolić. Jednak zawsze znajdzie się jakieś wyjście z sytuacji i oto jest. Używane auto marki MINI prosto od dealera! Nie musimy się zadręczać stanem technicznym auta, jego wcześniejszymi usterkami czy ukrytymi przez sprzedającego defektami. Warszawski salon aut używanych MINI to strzał w dziesiątkę. Autofus to przede wszystkim zespół specjalistów, którzy z chęcią i odpowiednim zaangażowaniem odpowiedzą na każde pytanie klienta i pomogą mu w wyborze idealnego auta, zarówno używanego jak i nowego marki MINI. Autofus to również nieoceniona pomoc w uporządkowaniu wydatków związanych z zakupem auta. Oferta MINI Financial Services to oferta stworzona na miarę możliwości kupującego. Nasz pracownik wybierze idealne ubezpieczenie oraz propozycje finansowania zgodnie z potrzebami klienta, a wszystkie formalności zostaną sprawnie dopięte na ostatni guzik w warszawskim salonie aut MINI.

Oferta MINI NEXT gwarancją bezpieczeństwa dla aut używanych marki MINI

Używane auta to często pułapki pieniężne dla nowych właścicieli. Na szczęście auta, które już wcześniej służyły na drodze, a teraz możemy je znaleźć w salonie Autofus cechują się małym przebiegiem oraz certyfikatem MINI NEXT. Co to takiego? Auta, które nie są modelami nowymi przechodzą przez kompleksowy przegląd zarówno techniczny jak i wizualny. Jeśli przegląd ten zakończy się pozytywnie poddane mu auto otrzymuje wyżej wymieniony certyfikat. Dodatkowo każde auto używane marki MINI z certyfikatem MINI NEXT objęte jest dwudziestocztero miesięczną gwarancją, która zapewni nowym właścicielom sto procent radości z jazdy i równe zero zmartwień i niespodziewanych usterek. Swoje używane i bezproblemowe MINI, prosto z rąk dealera, znaleźć możecie już dziś w warszawskim salonie Autofus. Zapoznaj się z ofertą już dziś!

Auto MINI - auto klasy premium pod względem wizualnym oraz technicznym