Spacer z psem i pomoc dla schroniska - Aqua Zdrój organizuje akcję

W sercu Wałbrzycha znów pojawi się widok długich smyczy i zaangażowanych ludzi – to efekt akcji łączącej rekreację z realnym wsparciem dla zwierząt. Organizatorzy liczą na spacerowe spotkania, które mają nie tylko integrować mieszkańców, lecz także dostarczyć potrzebnych darów dla podopiecznych schroniska. Pogoda nie gra roli - ważniejszy jest krok podjęty razem z czworonogiem. Atmosfera ma być rodzinna i otwarta dla wszystkich grup wiekowych.
- Aqua Zdrój opisał ideę i wsparcie dla Schroniska dla Zwierząt im. Jana Lityńskiego
- Miejsce zbiórki w Wałbrzychu i szczegóły trasy
Aqua Zdrój opisał ideę i wsparcie dla Schroniska dla Zwierząt im. Jana Lityńskiego
Aqua Zdrój ponownie zaprasza do udziału w akcji pod nazwą Spacery na Cztery Łapy. Za każdego uczestniczącego zwierzaka obiekt przekaże 1 kg mokrej karmy dla Schroniska dla Zwierząt im. Jana Lityńskiego w Wałbrzychu. To proste rozwiązanie łączy aktywność na świeżym powietrzu z konkretną pomocą – każdy rodzaj wsparcia trafia bezpośrednio do potrzebujących zwierząt.
Organizatorzy podkreślają, że wydarzenie ma charakter otwarty i jest adresowane do rodzin, osób indywidualnych oraz seniorów. Spacer to też okazja do rozmów między sąsiadami, wymiany doświadczeń w opiece nad zwierzętami i promowania empatii wobec porzuconych czworonogów.
Miejsce zbiórki w Wałbrzychu i szczegóły trasy
- Terminy: 3 stycznia, 24 stycznia
- Godzina zbiórki: 10:00
- Miejsce zbiórki: Aqua Zdrój - przy wejściu na basen
- Trasa: w kierunku Chełmca
Wydarzenie odbywa się na otwartym terenie, startując od wejścia do basenu Aqua Zdrój i prowadząc w stronę Chełmca. Uczestnicy mogą dołączyć indywidualnie lub w grupach rodzinnych.
Dla mieszkańców warto pamiętać, by zabezpieczyć podstawowe rzeczy dla zwierząt - smycz, kaganiec jeśli wymagany, worki na odchody i wodę na trasę. Spotkania tego rodzaju to także dobra okazja, żeby poznać sąsiadów, zaplanować dalszą pomoc dla schroniska albo wspólnie odebrać darowiznę karmy.
Informacje o inicjatywie pochodzą od organizatora - Aqua Zdrój oraz od opisu działań na rzecz Schroniska dla Zwierząt im. Jana Lityńskiego w Wałbrzychu.
na podstawie: Aqua-Zdrój Wałbrzych.
Ostatnie Artykuły

Cezary Harasimowicz w Wałbrzychu - kino, literatura i prawdziwe historie

Najpierw teoria, potem tor jazdy - w Głuszycy dzieci zdały ważny egzamin

Kradzież w drogerii skończyła się szybko - 29-latek z Wałbrzycha zatrzymany

Marihuana w szafie i MDMA w mieszkaniu - policja zatrzymała dwóch mężczyzn

187 kierowców i ani jednego pijanego - taki wynik dał poranek w Szczawnie-Zdroju

Wrocławska i Piotrowskiego będą zamknięte. Zmiany w ruchu i autobusach

Maski superbohaterów i ekologiczne filmy z nagrodami w Wałbrzychu

Wałbrzych po epoce kopalń. W Muzeum Porcelany rusza rozmowa o przemianie miasta

Altanka w Boguszowie-Gorcach okradziona - policja zatrzymała parę po kilku godzinach

Rodzinne odwiedziny skończyły się kradzieżą - policja szybko namierzyła obie kobiety

Kostka brukowa i monitoring - dwa ataki, dwa zarzuty w Wałbrzychu

Baśniowy żołnierz i czarownica - w Wałbrzychu rusza KRZESIWO

Książki wygrały z deszczem - w Filii nr 6 polana przeniosła się pod dach

Chwila nieuwagi na Szczawienku - rowerzysta trafił do szpitala
Przydatne dane teleadresowe
- Kościół pw. św. Franciszka z Asyżu w Wałbrzychu - msze, kancelaria, kontakt
- Urząd Skarbowy w Wałbrzychu - kontakt, godziny, e-usługi i właściwość terytorialna
- Dolnośląski Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy w Wałbrzychu - kontakt, przyjęcie, odwiedziny
- Wałbrzyski Związek Wodociągów i Kanalizacji - kontakt, godziny, e-BOK
- Parafia Świętych Aniołów Stróżów w Wałbrzychu - kontakt, msze, kancelaria
- Wałbrzyska Galeria Sztuki BWA - kontakt, godziny, bilety i warsztaty
