Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Wałbrzych

Usuwanie przebarwień laserem — to naprawdę działa!

Zaburzenia pigmentacyjne na twarzy odzierają z poczucia atrakcyjności i sprawiają, że wiele kobiet nie wyobraża sobie wyjścia z domu bez makijażu. Usuwanie przebarwień laserem pozwala odzyskać jednolity koloryt skóry i zapomnieć o kompleksach na tym tle. Ten problem dotyczy również i Ciebie? Sprawdź, jakie systemy laserowe najskuteczniej redukują przebarwienia na twarzy!

Usuwanie przebarwień laserem a przyczyny zaburzeń pigmentacyjnych

Zanim przybliżymy specyfikę usuwania przebarwień laserem, należy wspomnieć o źródle powstania tego typu niedoskonałości urody. Przebarwienia są efektem nieregularnego rozłożenia melaniny (barwnika) pod powierzchnią skóry. Jesteś ciekawa, dlaczego tak się dzieje? Pojawienie się zaburzeń pigmentacyjnych, takich jak przebarwienia może mieć związek z uwarunkowaniami genetycznymi. Bardzo często winowajcą ciemnych, szpecących plam na twarzy są zaburzenia hormonalne (np. spowodowane menopauzą, ciążą) oraz stosowanie niektórych leków.

U wielu osób przebarwienia na twarzy to skutek wystawiania skóry na ekspozycję słoneczną bez stosowania niezbędnej ochrony w postaci kremów z wysokimi filtrami UV. Nie bez powodu usuwanie przebarwień laserem dostępne m.in. w warszawskiej Klinice Miracki jest obecnie tak popularnym zabiegiem. Jeśli lubisz się opalać, ale niechętnie używasz kosmetyków przeciwsłonecznych, ryzyko wystąpienia przebarwień jest naprawdę spore. Inną przyczyną zaburzeń pigmentacyjnych może być naturalny proces starzenia się skóry.

Laserowe usuwanie przebarwień — poznaj najlepsze systemy laserowe

Przebarwienia na twarzy wpływają niekorzystnie na wygląd i nastrój — to fakt. Na szczęście medycyna estetyczna wychodzi naprzeciw takim problemom. Oto zestawienie systemów, dedykowanych laserowemu usuwaniu przebarwień:

  • Discovery Pico — to obecnie jeden z najlepszych laserów pracujących w technologii pikosekundowej. Za sprawą wysokiej mocy likwiduje nawet bardzo trudne do usunięcia przebarwienia, a także melasmę, rozstępy, blizny, zmarszczki, makijaż permanentny, tatuaże (również kolorowe). Poprawia koloryt skóry, jej napięcie oraz gęstość. Rezultat terapeutyczny, jaki daje Discovery Pico, jest znacznie lepszy, niż w przypadku starszych laserów pracujących w technologii Q-Switched.
  • Laser Tulowy Lavieen — to jeden z najnowocześniejszych sprzętów na rynku. Wykorzystuje innowacyjną technologię tulową, która opiera się na promieniowaniu o długości fali 1927 nm. To niezastąpiony sprzęt dedykowany nie tylko do laserowego usuwania przebarwień, ale też rozszerzonych porów, szpecących blizn potrądzikowych i rozstępów na ciele. Laser tulowy Lavieen może też wspomóc Cię w terapii odmładzającej, skutecznie spłycając drobne zmarszczki.
  • Laser Alma Harmony Dye-VL — kolejny fantastyczny system laserowy, który łączy cechy leczenia laserowego oraz IPL. Głowica urządzenia emituje światło o długości 500-600 nm, dzięki czemu umożliwia laserową redukcję przebarwień i kompleksowe odmłodzenie skóry. Ta platforma multiaplikacyjna pozwala także usunąć naczynka.
  • Laser Cutera Excel V+ — to zaawansowany technologicznie laser dualny (532/1064nm), który pracuje dwa razy szybciej, niż konkurencyjne urządzenia. Za pomocą Cutera Excel V+ możesz zniwelować nie tylko przebarwienia, ale też zmiany naczyniowe, rumień i zmiany rubinowe, trądzik różowaty. Zaletą tego lasera jest niewielka inwazyjność oraz wysoki poziom bezpieczeństwa.
  • Icon Palomar MaxG — to atestowane urządzenie, które gwarantuje szybkie rozjaśnienie przebarwień posłonecznych, a także redukcję plam soczewicowatych, rumienia, zmarszczek mimicznych i trądziku różowatego. Co ważne, ta wielofunkcyjna platforma laserowa nie wywołuje uciążliwych odczuć bólowych. Brak rekonwalescencji sprawia, że od razu po zabiegu możesz wrócić do swojej codziennej rutyny.

Wejdź koniecznie na stronę www.klinikamiracki.pl jeśli marzysz o jednolicie gładkiej skórze bez nieestetycznych przebarwień. Umów się już teraz na konsultację z ekspertem!

MT: Usuwanie przebarwień laserem I Klinika Miracki Warszawa

MO: Marzysz o cerze bez plam? Laserowe usuwanie przebarwień to coś dla Ciebie. Umów się na usuwanie przebarwień laserem w Klinice Miracki w Warszawie!