Uwaga! Wałbrzyscy policjanci poszukują zaginionego mężczyzny. Z urodzonym w 1983 roku boguszowianinem Norbertem Kowalskim najbliższa rodzina ostatni raz kontakt miała w grudniu zeszłego roku, po tym jak wcześniej wyjechał do Niemiec w celach zarobkowych. Następnie ślad się urywa. Gdyby ktoś z Państwa wiedział, gdzie poszukiwany przez funkcjonariuszy mężczyzna może przebywać, prosimy o kontakt z Komisariatu Policji w Boguszowie-Gorcach poprzez numer alarmowy 112.

Norbert Kowalski niebem skończy 40 lat. Z informacji, które uzyskali policjanci w momencie zgłoszenia zaginięcia od rodziny, mężczyzna w zeszłym roku miał wyjechać do Niemiec do pracy. Na początku regularnie kontaktował się z najbliższymi. Od grudnia jednak w ogóle się nie odzezwał.

Funkcjonariusze apelują do wszystkich osób, które mogą mieć informacje o tym, gdzie Norbert Kowalski przebywa, o pomoc w jego odnalezieniu i kontakt pod numerem alarmowym Centrum Powiadamiania Ratunkowego 112, bezpośrednio z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 (tel. 47 87 512 34, 47 87 513 60) lub Komisariatem Policji w Boguszowie-Gorcach pod numerem telefonu 47 87 571 20.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
kom. Marcin Świeży