Doktor Dolittle ląduje w Wałbrzychu — spektakl dla całej rodziny i małych podróżników

Teatr Lalek wprowadza widzów w afrykańskie klimaty — bez biletu lotniczego, za to z dużą porcją humoru i gadającymi zwierzętami. Mieszkańcy Wałbrzycha mogą zabrać dzieci na przygodę z doktorem, który zamiast ludzi leczy… wszystkie stworzenia.
- Wyrusz z „Doktorem Dolittle i jego zwierzętami” na poszukiwanie małpiej zarazy
- Kiedy i gdzie oraz jak zdobyć bilet
Wyrusz z „Doktorem Dolittle i jego zwierzętami” na poszukiwanie małpiej zarazy
Przedstawienie opowiada o ekscentrycznym lekarzu, który porozumiewa się ze zwierzakami — od konia po krokodyla — i wyrusza na pomoc do odległej Afryki ogarniętej epidemią. W spektaklu towarzyszą mu znane z opowieści postaci: pies Jip, świnia Geb‑Geb, małpa Czi‑Czi i papuga Polinezja. Sztuka jest skierowana do rodzin z dziećmi i ma oprawę, która ma bawić zarówno maluchy, jak i dorosłych. 🙂
Kiedy i gdzie oraz jak zdobyć bilet
Spektakl odbędzie się w niedzielę 23.11 o godzinie 12:30 w Teatrze Lalek w Wałbrzychu. Przedstawienie przeznaczone jest dla widzów od 4. roku życia (4+). Bilety można kupić online pod adresem bilety.teatrlalek.walbrzych.pl — bilety można kupić online pod adresem bilety.teatrlalek.walbrzych.pl. Kasa teatru działa w czwartki i piątki w godz. 12:00–13:00 (wejście od ul. M. Kopernika) oraz w dniu spektaklu na godzinę przed rozpoczęciem (wejście główne do Teatru od ul. J. Brzechwy) — kasa teatru działa w czwartki i piątki w godz. 12:00–13:00 (wejście od ul. M. Kopernika) oraz w dniu spektaklu na godzinę przed rozpoczęciem (wejście główne do Teatru od ul. J. Brzechwy). W razie pytań można dzwonić do Biura Organizacji Widowni: tel. 74 666 73 40 — w razie pytań można dzwonić do Biura Organizacji Widowni: tel. 74 666 73 40.
Przyjdźcie z dziećmi na niedzielne popołudnie pełne przygód i teatralnej wyobraźni — to propozycja prosto z programu Teatru Lalek, która łatwo wciąga i zostaje w pamięci.
na podstawie: Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu.
Ostatnie Artykuły

Cezary Harasimowicz w Wałbrzychu - kino, literatura i prawdziwe historie

Najpierw teoria, potem tor jazdy - w Głuszycy dzieci zdały ważny egzamin

Kradzież w drogerii skończyła się szybko - 29-latek z Wałbrzycha zatrzymany

Marihuana w szafie i MDMA w mieszkaniu - policja zatrzymała dwóch mężczyzn

187 kierowców i ani jednego pijanego - taki wynik dał poranek w Szczawnie-Zdroju

Wrocławska i Piotrowskiego będą zamknięte. Zmiany w ruchu i autobusach

Maski superbohaterów i ekologiczne filmy z nagrodami w Wałbrzychu

Wałbrzych po epoce kopalń. W Muzeum Porcelany rusza rozmowa o przemianie miasta

Altanka w Boguszowie-Gorcach okradziona - policja zatrzymała parę po kilku godzinach

Rodzinne odwiedziny skończyły się kradzieżą - policja szybko namierzyła obie kobiety

Kostka brukowa i monitoring - dwa ataki, dwa zarzuty w Wałbrzychu

Baśniowy żołnierz i czarownica - w Wałbrzychu rusza KRZESIWO

Książki wygrały z deszczem - w Filii nr 6 polana przeniosła się pod dach

Chwila nieuwagi na Szczawienku - rowerzysta trafił do szpitala
Przydatne dane teleadresowe
- Wałbrzyskie Zakłady Koksownicze Victoria - kontakt, sprzedaż detaliczna i oferta produktowa
- Komisariat Policji II w Wałbrzychu - kontakt, dzielnicowi, zgłaszanie spraw
- Dolnośląski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli Filia w Wałbrzychu - kontakt, szkolenia, godziny przyjęć
- Dolnośląski Ośrodek Ruchu Drogowego w Wałbrzychu - egzaminy, szkolenia i kursy reedukacyjne
- Zakład Aktywności Zawodowej Victoria w Wałbrzychu - kontakt, usługi i korzyści dla firm
- Sąd Rejonowy w Wałbrzychu - adres, wydziały, godziny i kontakt
