Policja Wałbrzych: Masz zainstalowaną kamerę w samochodzie. Sprawdź nagranie. Szukamy sprawców przestępstw

1 min czytania

Wałbrzyska policja apeluje do mieszkańców, którzy posiadają w samochodach kamery rejestrujące jazdę o sprawdzenie swoich nagrań. Być może przestępcy, którzy usiłowali dokonać kradzieży z włamaniami do bankomatów w Jedlinie-Zdroju oraz Boguszowie-Gorcach zostali zarejestrowani przez przejeżdżające pojazdy, a państwa materiał wideo pomoże nam ich zidentyfikować.

Jeżeli przejeżdżali państwo przez ul. Piastowską w Jedlinie -Zdroju (w nocy z 26 na 27 sierpnia w okolicy budynku nr 3) lub przez ul. Traugutta w Boguszowie-Gorcach (w nocy z 27 na 28 sierpnia w okolicy budynku nr 12A), a także pobliskimi ulicami, to prosimy o sprawdzenie swoich nagrań. Być może państwa kamera zarejestrowała sprawców usiłowania kradzieży z włamaniami do bankomatów.

Wszelkie informacje mogące pomóc w ustaleniu sprawców tych dwóch zdarzeń prosimy kierować bezpośrednio do Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu przy ul. Mazowieckiej 2 lub telefonicznie u dyżurnego jednostki (74) 842-03-60, a także poprzez numer alarmowy 112. Zostaną one dokładnie sprawdzone i przeanalizowane przez wałbrzyskich funkcjonariuszy.

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
mł.asp. Marcin Świeży
tel. (74) 842-04-85

Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu,

walbrzych.policja.gov.pl/

walbrzych.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/biezace_informacje/masz_zainstalowana_kamere_w_samochodzie__sprawdz_nagranie__szukamy_sprawcow_przestepstw

Autor: krystian