Policja Wałbrzych: To oni próbują uniknąć odpowiedzialności za popełnione przestępstwa. Możesz pomóc w ich zatrzymaniu

Na celowniku policjantów Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu są kolejne trzy osoby, które od dłuższego czasu próbują uniknąć kary za popełnione wcześniej przestępstwa. Łukasz Czyżewski, Lesław Kerzenkowski oraz Mateusz Sady to wałbrzyszanie poszukiwani listami gończymi wydanymi przez sąd oraz prokuraturę.
Funkcjonariusze zwracają się z prośbą do osób, które mogą znać miejsce pobytu osób poszukiwanych lub do samych zainteresowanych o bezpośredni kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu pod numerem telefonu 47 87 512 13 (w dni robocze w godz. 7:30-15:30) oraz całodobowo z dyżurnym jednostki pod numerem telefonu 47 87 513 60.
Łukasz Czyżewski lat 33 - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Wałbrzychu za kradzieże:
Lesław Kerzenkowski - lat 70 - poszukiwany przez Prokuraturę Rejonową w Wałbrzychu za podrabianie dokumentów oraz oszustwa kredytowe:
Mateusz Sady lat 25 - poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Kielcach za oszustwa:
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
podkom. Marcin Świeży
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu,
walbrzych.policja.gov.pl/dba/aktualnosci/bieza/63640,To-oni-probuja-uniknac-odpowiedzialnosci-za-popelnione-przestepstwa-Mozesz-pomoc.html
Autor: krystian