Policja rozbija narkotykową melinę na Sobięcinie
Lokalna społeczność może odetchnąć z ulgą. Policjanci przeprowadzili skuteczną akcję, która doprowadziła do zatrzymania osoby podejrzanej o handel narkotykami. To kolejny krok w walce z przestępczością na naszym terenie.
  1. Zatrzymany 56-letni mężczyzna.
  2. Zabezpieczono znaczną ilość amfetaminy i MDMA.
  3. Mężczyzna objęty dozorem policyjnym.
  4. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Dzięki intensywnej pracy operacyjnej funkcjonariuszy, udało się zlikwidować kolejny punkt dystrybucji narkotyków. Wczoraj, podczas skoordynowanej akcji na Sobięcinie, policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji dokonali zatrzymania 56-letniego mieszkańca. W jego mieszkaniu znaleziono amfetaminę, z której można było uzyskać ponad 550 porcji handlowych, oraz cztery tabletki MDMA.

Działania te są efektem starannie zaplanowanych i przeprowadzonych czynności operacyjnych. Policjanci nie tylko zabezpieczyli substancje psychotropowe, ale również udowodnili, że zatrzymany mężczyzna sprzedawał narkotyki innym mieszkańcom powiatu. Jest to kolejny krok w stronę zwiększenia bezpieczeństwa w naszej społeczności.

56-latek stanie teraz przed sądem. Za posiadanie i handel znaczną ilością amfetaminy oraz MDMA grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat. Decyzją Prokuratury Rejonowej objęto go dozorem policyjnym. Dzięki zaangażowaniu i determinacji policjantów, nasza społeczność może czuć się bezpieczniej.

Informujemy, że działania mające na celu zwalczanie przestępczości narkotykowej będą kontynuowane. Policja nie ustaje w staraniach, by wyeliminować zagrożenie związane z narkotykami i zapewnić mieszkańcom spokojne życie.


Wg inf z: KMP w Wałbrzychu