III Mistrzostwa Wałbrzycha Służb Mundurowych w Bilard z okazji 100-lecia kobiet w Policji

Wielkie emocje i sportowe zmagania w Wałbrzychu! Już w najbliższy poniedziałek odbędzie się wyjątkowy bilardowy turniej, który nie tylko dostarczy niezapomnianych chwil, ale także uczci 100-lecie kobiet w Policji!
- Wałbrzych świętuje 100-lecie kobiet w Policji podczas mistrzostw
- Rekordowa liczba uczestników i emocjonująca rywalizacja
Wałbrzych świętuje 100-lecie kobiet w Policji podczas mistrzostw
24 marca 2025 roku, w malowniczym Hotelu Maria, odbędą się III Mistrzostwa Wałbrzycha Służb Mundurowych w Bilard. To wydarzenie, organizowane przez Zarząd Terenowy Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów w Wałbrzychu, będzie miało szczególne znaczenie. W turnieju wezmą udział zarówno mężczyźni, jak i kobiety reprezentujące różne służby mundurowe z naszego regionu. Jest to doskonała okazja do uhonorowania roli kobiet w Policji, które od stu lat pełnią ważną misję w naszym społeczeństwie.
Rekordowa liczba uczestników i emocjonująca rywalizacja
W tegorocznej edycji mistrzostw weźmie udział rekordowa liczba zawodników aż 32 mężczyzn oraz 10 kobiet zgłosiło swoje uczestnictwo. Turniej zapowiada się jako całodniowa rywalizacja, która przyciągnie wielu kibiców. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, co sprawia, że każdy może stać się częścią tego sportowego święta. Patronat nad imprezą objęli Komendant Miejski Policji w Wałbrzychu podinsp. Krzysztof Lewandowski oraz Komendant Miejski Państwowej Straży Pożarnej w Wałbrzychu bryg. Arkadiusz Kleban, a honorowy patronat sprawuje Prezydent Miasta Wałbrzycha dr Roman Szełemej.
Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji! Przyjdźcie i wspierajcie swoich faworytów już w najbliższy poniedziałek!
Źródło: KMP w Wałbrzychu
Ostatnie Artykuły

Strażak znów zmiotł rywali - wałbrzyskie służby rozegrały bilardowy maraton

Policyjny śmigłowiec wylądował w Wałbrzychu po organ do przeszczepu

Przejazdy kolejowe pod lupą - wynik kontroli zaskoczył w Wałbrzychu

Przy Parku Sobieskiego policjanci zatrzymali dwoje z narkotykami

Kasa Teatru zmienia rytm - bilety kupisz teraz wygodniej

Wałbrzyski policjant wrócił z Grabowa z trzema medalami i turniejowym złotem

Żonkilowa kwesta w Wałbrzychu ruszyła z policyjnym instruktażem

Po telefonie od fałszywego policjanta stracił 418 tysięcy złotych

Premiera w TRZECIM TEATRZE zagląda do głowy nastolatki i nie odpuszcza

KRZESIWO w Wałbrzychu - niedzielny spektakl dla najmłodszych z mocną historią

Marihuana przy 31-latku z centrum Wałbrzycha - policja zatrzymała go na miejscu

147 km/h w Wałbrzychu i bez prawa jazdy - policja zatrzymała 39-latka

W Wałbrzychu ruszył w ucieczkę przed policją - miał 2,48 promila i nie miał prawa jazdy
![[KOSZYKÓWKA] Górnik postawił się Startowi do samego końca – w Wałbrzychu 81:86 w Orlen Basket Lidze](/images/mecz/gornik-zamek-ksiaz-walbrzych-pge-start-lublin-18042026-8186-2.webp)
