Kino w bibliotece — dwa seanse w Bibliotece pod Atlantami w Wałbrzychu

W listopadowe popołudnia Biblioteka pod Atlantami zaprasza na filmowe spotkania, które przeniosą widzów od mrocznej kryminalnej zagadki po lekko groteskową opowieść z wampirzym twistem. To propozycja dla tych, którzy lubią kino w kameralnej, sąsiedzkiej atmosferze Wałbrzycha.
- W ramach projektu Nie czytać to zbrodnia biblioteka pokaże dwa filmy 🎬
- Warto tam zajrzeć, bo to kino blisko domu i z lokalnym klimatem
W ramach projektu Nie czytać to zbrodnia biblioteka pokaże dwa filmy 🎬
Biblioteka pod Atlantami przygotowała cykl seansów w ramach projektu Nie czytać to zbrodnia. W programie znalazły się tytuły polskie i adaptacje z klimatem — idealne na krótkie, popołudniowe wyjście z domu.
Grafik seansów:
- 20 listopada — godz. 16:00 — Multimedialna Filia Biblioteczna (Podzamcze): „Czerwony Pająk” w reżyserii Marcina Koszałki.
- 24 listopada — godz. 16:00 — Filia nr 1 (Nowe Miasto): „Anna i Wampir” w reżyserii Janusza Kidawy.
Warto tam zajrzeć, bo to kino blisko domu i z lokalnym klimatem
Seanse odbywają się w filiach biblioteki, więc nie trzeba jechać do kina studyjnego, żeby zobaczyć dobrą fabułę na dużym ekranie. Organizatorzy stworzyli program tak, by połączyć literacki kontekst projektu z filmowym doświadczeniem — to okazja, by spotkać sąsiadów i porozmawiać o kinie przy wyjściu. 🙂
Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury — państwowego funduszu celowego.
na podstawie: Biblioteka pod Atlantami Wałbrzych.
Autor: krystian

