Na najniższym stopniu podium w VII Mistrzostwach Polski Policji w Pływaniu im. podinsp. Małgorzaty Bigos stanęła funkcjonariuszka Komisariatu Policji w Głuszycy. Sierż. Agnieszka Kozak wystartowała w sztafecie kobiet pod szyldem Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Zawody odbyły się w miniona sobotę w Lublinie. Wzięło w nich udział 84 pływaków i pływaczek z całego kraju. Mistrzostwa objęte zostały Honorowym Patronatem Komendanta Głównego Policji, Wojewody Lubelskiego, Marszałka Województwa Lubelskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin. Wsparcia przy organizacji mistrzostw udzieliły organizatorom Urząd Miasta Lublin oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Bystrzyca”. Uczestnicy mistrzostw rywalizowali zarówno w konkurencjach indywidualnych, na dystansach od 50 do 400 metrów, jak i w sztafetach. Walczyli o puchary: Komendanta Głównego Policji, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Lublinie, Prezydenta Miasta Lublin oraz puchary ufundowane przez Zarządy Terenowy NSZZ Policjantów KWP w Lublinie.


 

Głuszycka policjantka wywalczyła brązowy medal z drużyną Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu. W zespole stratowała razem ze st. sierż. Agnieszką Pulnowską, która jeszcze rok temu pracowała w Komendzie Miejskiej Policji w Wałbrzychu, ale obecnie przeniosła się i służy w stolicy Dolnego Śląska. W sztafecie kobiet zwyciężyły policjantki reprezentujące Komendę Główną Policji, a drugie miejsce zajęły gospodynie zawodów z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
 

źr. (KWP w Lublinie / mg)
 

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
sierż. szt. Marcin Świeży
tel. (74) 842-04-85

Powiązane wiadomości