Podczas zbliżających się wakacji i pogadanek z dziećmi i młodzieżą wałbrzyscy funkcjonariusze będą informowali o konkursie „Filmowy przeWODNIK”, w którym do wykonania jest 30-60 sekundowy spot filmowy obrazujący bezpieczny sposób zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą oraz promujący zdrowy i aktywny tryb życia. Zgłoszenia można wysyłać na adres Komendy Głównej Policji do 10 września.

Organizatorem konkursu „Filmowy przeWODNIK” jest Komenda Główna Policji oraz Fundacja PZU. Konkurs ten jest jednym z elementów ogólnopolskiej akcji informacyjno – edukacyjnej „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”, która została objęta patronatem honorowym Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, a także jest częścią kampanii MSWiA realizowanej pn. „Kręci mnie bezpieczeństwo”.Aby wziąć udział w konkursie należy zebrać ekipę filmową (maksymalnie 5 osób, które nie ukończyły 18 lat) i znaleźć pełnoletniego opiekuna. Następnie wystarczy nakręcić 30-sekundowy spot filmowy obrazujący bezpieczny sposób zachowania osób przebywających w wodzie lub nad wodą, promujący zdrowy i aktywny tryb życia oraz przesłać go wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia na adres:

Biuro Prewencji Komendy Głównej Policji
ul. Puławska 148/150
02-624 Warszawa
z dopiskiem „Filmowy przeWODNIK”


Spot może być wykonany przy użyciu cyfrowej kamery video, aparatu fotograficznego lub telefonu komórkowego i nie powinien być krótszy niż 30 sekund oraz dłuższy niż 60 sekund. Organizatorzy na prace czekają do 10 września 2019 r. (o zachowaniu terminu decyduje data stempla pocztowego lub data wpływu do Biura Podawczego KGP w Warszawie). Szczegółowe informacje oraz regulamin i karta zgłoszenia dostępne są poniżej lub na stronie: http://www.policja.pl/bezpieczenstwo-nad-woda
 

Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
sierż. szt. Marcin Świeży
tel. (74) 842-04-85

Galeria

Powiązane wiadomości