Policja Wałbrzych: Tym razem 17-latek zatrzymany w Walimiu z narkotykami
Środki odurzające w postaci marihuany znaleźli przy 17-letnim mieszkańcu powiatu wałbrzyskiego patrolujący w czwartkowy wieczór Walim policjanci Komisariatu Policji w Głuszycy. To kolejny podejrzany, który został zatrzymany w ostatnich dniach przez mundurowych i odpowie teraz przed sądem. Przypominamy, że działania zwalczające przestępczość narkotykową prowadzone są codziennie. Wałbrzyscy policjanci kolejny raz mówią stanowcze nie temu nielegalnemu procederowi.
Podczas pełnienia służby funkcjonariusze prewencji z Głuszycy po godzinie 18:00 na jednej z bocznych ulic Walimia zauważyli młodego mężczyznę, którego podejrzewali o posiadanie narkotyków. W trakcie legitymowania, a następnie kontroli osobistej, funkcjonariusze znaleźli przy mężczyźnie zielony susz roślinny.
Badania przeprowadzone u technika kryminalistyki potwierdziły, że 17-latek posiadał marihuanę, dlatego noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych wałbrzyskiej komendy. Nastolatek dzisiaj przed południem usłyszy zarzut. Za przestępstwo narkotykowe grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 3.
Oficer Prasowy
Komendanta Miejskiego Policji w Wałbrzychu
kom. Marcin Świeży
Komenda Miejska Policji w Wałbrzychu,
walbrzych.policja.gov.pl/dba/aktualnosci/bieza/107434,Tym-razem-17-latek-zatrzymany-w-Walimiu-z-narkotykami.html
Ostatnie Artykuły

Cezary Harasimowicz w Wałbrzychu - kino, literatura i prawdziwe historie

Najpierw teoria, potem tor jazdy - w Głuszycy dzieci zdały ważny egzamin

Kradzież w drogerii skończyła się szybko - 29-latek z Wałbrzycha zatrzymany

Marihuana w szafie i MDMA w mieszkaniu - policja zatrzymała dwóch mężczyzn

187 kierowców i ani jednego pijanego - taki wynik dał poranek w Szczawnie-Zdroju

Wrocławska i Piotrowskiego będą zamknięte. Zmiany w ruchu i autobusach

Maski superbohaterów i ekologiczne filmy z nagrodami w Wałbrzychu

Wałbrzych po epoce kopalń. W Muzeum Porcelany rusza rozmowa o przemianie miasta

Altanka w Boguszowie-Gorcach okradziona - policja zatrzymała parę po kilku godzinach

Rodzinne odwiedziny skończyły się kradzieżą - policja szybko namierzyła obie kobiety

Kostka brukowa i monitoring - dwa ataki, dwa zarzuty w Wałbrzychu

Baśniowy żołnierz i czarownica - w Wałbrzychu rusza KRZESIWO

Książki wygrały z deszczem - w Filii nr 6 polana przeniosła się pod dach

Chwila nieuwagi na Szczawienku - rowerzysta trafił do szpitala
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia św. Anny w Wałbrzychu - msze, kancelaria, cmentarz
- Parafia św. Wojciecha w Wałbrzychu - msze, kancelaria, sakramenty
- Delegatura Wojewódzkiego Inspektoratu Inspekcji Handlowej w Wałbrzychu - kontakt, godziny i zakres działania
- Delegatura WIOŚ w Wałbrzychu - kontakt, godziny i zakres spraw
- Ośrodek Kuratorski nr 3 przy Sądzie Rejonowym w Wałbrzychu - kontakt, zawieszenie działalności, dostępność
- Delegatura Dolnośląskiego Urzędu Wojewódzkiego w Wałbrzychu - paszporty, sprawy cudzoziemców i rejon działania
